Padise klooster-külastuskeskus on suurepärane koht meeldejäävate ürituste korraldamiseks. Väärikas klooster koos oma erilise atmosfääriga, värskelt renoveeritud valitsejamaja ning Padise kaunis loodus muudavad iga ürituse kordumatuks. Meie juures saab korraldada seminare ja konverentse, kokkutulekuid, vastuvõtte ning eriüritusi.

Seminariruum

Valitsejamaja teisel korrusel asub 50-kohaline seminariruum, mille suurest aknast avaneb kaunis vaade kloostrile. Maitseka sisekujundusega seminariruum on varustatud kaasaegse konverentsitehnikaga. Keskkonnale lisab põnevust renoveeritud mantelkorsten ja suur korstna ümber paiknev katuseaken.

Seminariruumi kõrval paikneb kloostri raamatukogu, kuhu on kogutud kokku ajaloolist kirjandust ja tsistertslaste tegevust ja tähendust avavaid käsitlusi. Raamatukogu on suurepärane koht rühmatöödeks ja aruteludeks. Kaasaegse tehnikaga varustatud ja õdusa õhkkonnaga seminariruumis saab toole, laudu ja ekraani asukohta muuta vastavalt teie soovidele ja vajadustele.
Hinnad: 100€/h või 600€/päev.
Hinna sees kohv, tee, WIFI ja terve korrus. Lisatasu eest kergem toitlustus kas kohapeal või korralik lõuna Padise kastellis.

Ruumide broneerimiseks võtke ühendust aadressil info@padise.ee.

 

 

Padise valitsejamaja

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga