Korralda oma üritus meie juures

Endine Padise mõisa valitsejamaja toetab ja täiendab kloostri külastuselamust. Hoone esimesel korrusel asub Loode-Eesti turismiinfo ja teeninduskeskus koos kloostripoega. Siit saab osta mälestuseks meeneid ning küsida juhtnööre, mida põnevat piirkonnas veel vaadata ja teha. Hoone teises tiivas asuvad töökojad, kus toimuvad erinevad töötoad.

Külastuskeskuse teisel korrusel asub 50-kohaline seminariruum, mille suurest aknast avaneb kaunis vaade kloostrile. Seminariruumis on ka väike püsinäitus kloostrist ja selle ümbert leitud arheoloogilistest leidudest, mida ei ole võimalik kloostris eksponeerida. Seminariruumi kõrval paikneb kloostri raamatukogu, kuhu on kogutud kokku vanad raamatud ja tsistertslaste  tegevust ja tähendust avavad käsitlused. Raamatukogu on suurepärane koht mõtisklusteks ja aruteludeks.

Kaasaegse tehnikaga varustatud ja õdusa õhkkonnaga seminariruumi saab rentida. Toolide, laudade ja ekraani asukohta on võimalik muuta vastavalt soovidele ja vajadustele.
Paketti kuulub kohv, tee, WIFI ja terve korrus. Lisatasu eest kergem toitlustus kas kohapeal või korralik lõuna Padise kastellis.

Ruumide broneerimiseks võtke ühendust aadressil info@padise.ee.

Valitsejamaja on avatud
mai- september T – P 11.00-18.00
oktoober - aprill T – P 11.00-16.00
Kokkuleppel ka eriaegadel.