fbpx
» Klooster-külastuskeskus » Ruumide rent

Ruumide rent

Kloostri ja külastuskeskuse ruume saab rentida

Plaanite pulmatseremooniat või kontserti? Padise kloostri suursugune kirikusaal sobib imehästi pidulike tseremooniate korraldamiseks. Saali suurepärane akustika ja eriline õhkkond muudavad aga iga kontserdi meeldejäävaks.
Kuni 350 külalist mahutavasse saali on oodatud suuremad sündmused.

Plaanite väiksema seltskonnaga seminari või koosolekut? Imeilusa vaate ja kaasaegse tehnikaga varustatud seminariruumi  mahub kuni 70 inimest. Laudade taha 20 in.

Pulmatseremooniad

Elu üks ilusaimaid ja õnnelikumaid hetki peaks mööduma meeldejäävas keskkonnas.
Kloostri kirikusaal sobib imehästi pulmatseremooniateks ja võimaldab igal paaril tunda hetke erilisust pidulikus ja pühalikus õhkkonnas.
Kloostri kirikusaali rent sisaldab soovi korral toole. Kaunistused, vaibad, muud erilahendused ja teostus tellijalt.
Kuna ettevalmistuse ja kaunistuste äraviimise ajal on kirikusaal avatud ka tavakülastajatele, siis renti võetakse vaid aja eest, mil saal on teistele tseremooniaks suletud.
Saali rendihind on 200€/h.

Pulmalisi aitab Evelin Pärnamets

Kontserdid

Põhja-Euroopa ainus nii ulatuslikult säilinud tsistertslaste klooster on eriline ja tähenduslik paik.
Siinne keskkond sobib nii kammerlike kui ka suuremate ürituste võõrustamiseks. Kloostri väärikaim ning kõige esinduslikum hoone on kirik. Võimsatele paekivimüüridele toetuvad uhked võlvid, teravkaarsed aknad ning portaalide raiddetailid muudavad kloostrikiriku ainulaadseks, sakraalpärandi ilu ja pühalikkust vääristavaks paigaks.
Kirikusaalis on imehea akustika ja siin kõlab võrdselt hästi nii keskaegne kui ka kaasaegne muusika. Kaunid müürid, võlvkaared ja väärika kõrgusega lagi annavad võimaluse luua põnevaid valguslahendusi. Saali mahub istuma 350 külalist, olemas on poodium ja toolid.

Seminarid ja koosolekud

Külastuskeskuses ootab väiksemaid eriüritusi, seminare, koosolekuid ja muid koosviibimisi imeilusa vaatega seminariruum.

Hubaselt ja soojalt renoveeritud valgusküllases ruumis on kaasaegne seminaritehnika, hea ventilatsioon, rahu ja vaikus.
Siia mahub laudadeta koosolekuteks kuni 70 inimest, pika töölaua taha aga lahedalt 25 osalejat.
Hind 60€/h sisaldab teed/kohvi/vett, WIFI-ühendust ja tehnikat.