fbpx
» Klooster-külastuskeskus » Ruumide rent

Ruumide rent

Kloostri ja külastuskeskuse ruume saab rentida

Plaanite pulmatseremooniat või kontserti? Padise kloostri suursugune kirikusaal sobib imehästi pidulike tseremooniate korraldamiseks. Saali suurepärane akustika ja eriline õhkkond muudavad aga iga kontserdi meeldejäävaks.
Kuni 430 külalist mahutavasse saali on oodatud suuremad sündmused.

Plaanite väiksema seltskonnaga seminari või koosolekut? Imeilusa vaate ja kaasaegse tehnikaga varustatud seminariruumi  mahub kuni 70 inimest. Laudade taha 25 in.

Elu üks ilusaimaid ja õnnelikumaid hetki peaks mööduma meeldejäävas keskkonnas.
Kloostri kirikusaal sobib imehästi pulmatseremooniateks ja võimaldab igal paaril tunda hetke erilisust pidulikus ja pühalikus õhkkonnas.
Kloostri kirikusaali rent sisaldab soovi korral toole. Kaunistused, vaibad, muud erilahendused ja teostus tellijalt.
Kuna ettevalmistuse ja kaunistuste äraviimise ajal on kirikusaal avatud ka tavakülastajatele, siis renti võetakse vaid aja eest, mil saal on teistele tseremooniaks suletud.
HIND: saali rendihind on 200€/h.

Kloostri keskkond sobib nii kammerlike kui ka suuremate ürituste võõrustamiseks. Kloostri väärikaim ning kõige esinduslikum hoone on kirik. 
Kirikusaalis on imehea akustika ja siin kõlab võrdselt hästi nii keskaegne kui ka kaasaegne muusika. Kaunid müürid, võlvkaared ja väärika kõrgusega lagi annavad võimaluse luua põnevaid valguslahendusi. Saali mahub istuma 330 külalist, seisma kuni 430. Olemas on 24 m2 poodium ja 330 tooli.

KÜSI PAKKUMIST: info@padise.ee

Külastuskeskuses ootab väiksemaid eriüritusi, seminare, koosolekuid ja muid koosviibimisi imeilusa vaatega seminariruum.

Hubaselt ja soojalt renoveeritud valgusküllases ruumis on kaasaegne seminaritehnika, hea ventilatsioon, rahu ja vaikus.
Siia mahub laudadeta koosolekuteks kuni 70 inimest, pika töölaua taha aga lahedalt 25 osalejat.


HIND: 60€/h sisaldab teed/kohvi/vett, WIFI-ühendust ja tehnikat.

Kloostris saab korraldada ka kõikvõimalikke eriüritusi.

Oleme võõrustanud seminare, teatrietendusi, pidusööke, vastuvõtte… Kuigi ajalooline hoone oma kitsaste sissepääsudega seab korraldajatele teatud väljakutseid, on siin sellegipoolest võimalik teha meeldejäävad ja elamusterikkaid sündmusi.

HIND: küsi pakkumist info@padise.ee.

Et eriüritused jäävad sageli väljaspoole lahtiolekuaegasid või kui selleks tuleb teistele külastajatele klooster osaliselt või tervikuma sulgeda, siis rakenduvad ruumide rendile erihinnad.