fbpx

Jüripäeva seiklus Padisel

Pühapäeval, 21.aprillil toimub Padisel põnev Jüripäeva seiklus, kus saad kogu perega mõnusalt ja sportlikult aega veeta ning iseenda või sõpradega mõõtu võtta.

Seiklus seisneb maastikule peidetud punktide avastamises ja kogumises. Kõik punktid peidavad endas põnevaid teadmisi ja kes aja peale joosta ei taha, saab värskes õhus teadmisi koguda.

Seiklusrajal rajal saad valida oma suuna ning tempo ja mida rohkem punkte maastikul kogud, seda põnevam! Päris pisikestele on eakohased väljakutsed ja kevadine BINGO.

Seiklema saad minna tulla üksi, kahekesi või kasvõi terve seltskonnaga!

Päevakava:

Kell 12.00 kogunemine Padise rahvamaja tagusel platsil

Kell 12.30 võistluse start

Kell 14.30 kontrollaeg

Kell 14.45 autasustamine ja auhindade loosimine

Päeva teeb rõõmsaks energiast pakatav ja hea tujuga nakatav päevajuht Aare Lepiksaar.

NB! Jüripäeva seiklusel Padisel toimub ka cornhole mängu turniir, mille peaauhinnaks on Cornhole mängu komplekt, mida korraldab ja mille peaauhinna paneb välja meie oma Lääne-Harju vallas tegutsev Puidubutiik.

Osavõtt on tasuta ja auhinnafondi eest hoolitsevad head sõbrad: MOMU (Mootorispordimuuseum), Padise Kastelli kohvik, Anne koogikodu, Trepimäe mesi, Treppoja sahver, M.W.Vool kala, Rummu karjäär, Puidubutiik, ja Kloostrimetsa mahetooted.

Korraldavad Padise klooster, Lääne-Harju Spordikeskus ja Lääne-Harju Kultuurikeskus. Head ja paremat kehakinnitust pakub Padise Kastelli kohvik.

Küsi lisa: info@padise.ee või 53523215

Jüripäeva seikluse ajal on sul võimalus anda oma panus „Kõnnime laste ja tervise heaks“ projekti, mille raames kogume annetusi Tallinna Lastehaigla toetusfondile enneaegselt sündinud laste toeks.