fbpx

Jutuvestja sõna saab seemneks mullas… Kohtumine Piret Pääriga.

Juba üle kolmekümmne aasta on Piret Päär jutte vestnud nii täiskasvanutele kui ka lastele.
Pireti koolitused-kohtumisedki on alati segu lugudest ja kogemustest. Tema kindel veendumus on, et eelkõige vajavad häid lugusid täiskasvanud, siis on lootust, et nad tahavad ka ise jutustada oma lastele.

Ja mis saab olla mõnusamat, kui lõhnav taimetee tass käes kuulata lugusid taimedest, taimede keelest ja selle väest. Lugudes on vastupandamatu ilu ja jõud, nad puudutavad meie hingekeeli, sama teeb looduski. Luba ennast puudutada!
 
Piret Päär on jutuvestja ja MTÜ Jutumaja eestvedaja, kes on inimesi lugudega inspireerinud üle 30 aasta. Lisaks jutuõhtutele-kohtumistele, jututundidele koolides ja raamatukogudes, kontsertidele koos muusikutega on ta korraldanud lugude jutustamise teemalisi kursusi, seminare, töötubasid, näitusi, rahvusvahelisi konverentse ja festivale. Ta on mitmekordne Eesti Kultuurkapitali rahvakultuuri sihtkapitali aastapreemia saaja. Praegu tegutseb ta vabakutselise jutuvestjana.

Oled südamest oodatud!
Toimumisaeg: 9. märts 2024, kl 12.00 – 14.30
Koht: Padise kloostri külastuskeskus
Osalustasu: 15 eurot, sisaldab ka turgutavat einet. Tasumine kohapeal.
Registreerimine lingi http://bit.ly/3UwGH4i kaudu hiljemalt 7. märtsiks.
Lisainfo: Piia Kärssin, tel 56 486 870, piia@hotmail.com
 

Sündmusele annab hoogu juurde Lääne- Harju Koostöökogu koostööprojekt “Puhume purjesse”, mille tegevusi kaasrahastatakse LEADER meetmest.

Foto autor: Ruudu Rahumaru

Foto autor: Ruudu Rahumaru