fbpx

MAHAVOK - VAATEMÄNGULINE KONTSERT ⚡️ SÄHVATUS ⚡️ HEINI VAIKMAA 65

 
VIIMAST KORDA PADISEL:
Kolmapäeval, 26.07 ja neljapäeval, 27.07 Padise kloostri ja mõisa pargis
Erikülalised: SIIRI SISASK ja MAUNO MEESIT
KVADROHELI / VIDEO / VALGUSEFEKTID
Südaööl võimsad videomapping valgusmängud kloostri ajaloolistel müüridel
 
 

Ansambel Mahavok kutsub Teid 26. ja 27. juulil Padise kloostri ja mõisa parki väga erilisele suurkontserdile. Seekordne sündmus toimub esmakordselt väljas, sest mullu kippus kloostri kirikusaal taas väikseks jääma.

Mahavok võtab sellega ka oma kontsertsarja MAHAVOK PADISE KLOOSTRIS kokku – tegemist on ansambli kahe päris viimase kontserdiga Padisel.

Suurejoonelisel kontserdil kuulete vabas õhus kvadrofoonilist heli, mis on ilmestatud võimsate valgus- ja videoefektidega. Kontsert kulgeb südaöösse, mil näete eredaid video- ja valgusmänge kloostri ajaloolistel müüridel. Valguskunstnik on Rene Jõhve, videomappingu loob Kati Jägel, video tuntud loodusfotograaf Sven Zacek ja Taavi Vaikmaa. See kontsert on Mahavoki viimaste aastate suurim ja tehniliselt keerukaim väljakutse, milletaolist seni pole Padisel ega siinkandis varem korraldatud.

Soolokavadega loovad alustuseks meeleolu SIIRI SISASK ja MAUNO MEESIT. Vaheaegadel saab nautida suupisteid ja jooke ning avastada ilusat Padise kloostri ja mõisa ajaloolist ümbrust. Lisaks Mahavoki tuntud muusikale kuulete ka spetsiaalselt selleks kontserdiks loodut. 

Ühtlasi tähistame ka Heini Vaikmaa 65. sünnipäeva.

Väravad avatakse mõlemal õhtul kell 20.00, esimene esineja alustab kell 21.00, kontsert lõpeb pärast südaööd.
  
PILETID
Piletitaskus on müügil piiratud arv soodsamaid pileteid:
www.piletitasku.ee/et/performance/22123
❌ 29 EUR (välja müüdud)
✅ 34 EUR (piiratud kogus)
Aitäh: Eesti Päevaleht, Nordic Hotel Forum, Padise klooster