fbpx

"Kõik immuunsuse heaks!"

“Kõik immuunsuse heaks!” on töötuba ravimtaimedest ja elustiilivalikutest, mis aitavad vastu talve tervist hoida ja tugevdada.

Sügisesel porikuul kutsume mõtisklema ja arutlema immuunsuse üle.
Mis on immuunsus ja mis seda mõjutab? Mida saame teha selleks, et oma tervist vastu talve hoida? Räägime tervikliku loodusravi filosoofia pilgu läbi, milline on immuunsust ja tervist toetav toit ja elustiil ning millised ravimtaimed sobivad organismi haigustele vastupanuvõime hoidmiseks kõige paremini. Tutvume immuunsust toetavate ravimtaimedega ning valmistame koos tervist toetava joogi.
Olete oodatud kuulama, osalema, vestlema ja oma kogemusi jagama!

Läbiviija: Annika Nellis
Annika on hariduselt bioloog, õppinud Hiina meditsiini ning omandanud ajurveeda baasteadmised. Ta on taimravipraktik ja töötab hetkel terapeudina. Annika viib läbi ravimtaimede ja taimraviga seotud loenguid ja kursuseid, neist pikim ja põhjalikum on juba 2016.aastast Põlistarkuste ja Rahvaravi koolis toimub 7-kuuline süvendatud taimravikursus. Ta on ka loodustoodete sarja Naturalinda üks asutajatest ja tegijatest. Annika usub, et looduses on kõik omavahel seotud, et inimeses on olemas võime terveneda ja et iga tõve jaoks on olemas looduses lahendus.

 

Toimumisaeg: 7.oktoober 2023, kl 12.00 – 15.00
Koht: Padise kloostri külastuskeskus
Osalustasu: 15 eurot, tasumine kohapeal.
Registreerimine lingi https://bit.ly/3rfYbpl kaudu hiljemalt 5. oktoobriks.
Lisainfo: Piia Kärssin, tel 56 486 870, piia@hotmail.com

See kohtumine on esimene pikemas seeriast. Järgmised kohtumised toimuvad:
18. november. Viirushaiguste perioodi viperused. Külmetus- ja hingamisteede haigused, põhjused ja tervenemine loodusravi ja ravimtaimede abil.
10. detsember. Kõhule pai. Seedimise roll ja tähtsus hea tervise säilimisel, kõhuviirused ja toetavad ravimtaimed.
14. jaanuar. Rahulik meel ja magus uni. Stress ja ärevus tänapäevases maailmas ning hea une saladused. Loodusravi ja ravimtaimed meele ja une toetamiseks.

Sündmusele annab hoogu juurde Lääne- Harju Koostöökogu koostööprojekt “Puhume purjesse”, mille tegevusi kaasrahastatakse LEADER meetmest.