fbpx

Kuidas toetada ennast külmetus- ja viirushaiguste perioodil?

Viirushaiguste perioodi viperused!
Külmetus- ja hingamisteede haigused, põhjused ja tervenemine loodusravi ja ravimtaimede abil.
 
Käes on külm ja pime aeg. Viirushaigustest on saanud meie igapäevased kaaslased ja need levivad seal, kus on inimesed. Kutsume sind novembrikuu terviseteemalisse töötuppa, kus räägime järgmistel teemadel:
Kuidas mõista külmetus- ja viirushaigustesse haigestumist tervikliku loodusravi vaatenurgast? Mida saame enda heaks teha, kui oleme külmetunud või nakatunud ning meid vaevavad nohu, köha ja palavik? Millised ravimtaimed ja teised loodusravimeetodid meid terveneda aitaksid? Miks on tähtis haigusejärgne taastumine ja tervistumine? Muuhulgas õpime tegema hingamisteede haiguste ravimiseks mõeldud kompresse ning valmistame joogi, mis aitab viirused kehast välja viia.
Olete oodatud kuulama, osalema, vestlema ja oma kogemusi jagama!
Läbiviija: Annika Nellis

Annika on hariduselt bioloog, õppinud Hiina meditsiini ning omandanud ajurveeda baasteadmised. Ta on taimravipraktik ja töötab hetkel terapeudina. Annika viib läbi ravimtaimede ja taimraviga seotud loenguid ja kursuseid, neist pikim ja põhjalikum on juba 2016.aastast Põlistarkuste ja Rahvaravi koolis toimuv 7-kuuline süvendatud taimravikursus. Ta on ka loodustoodete sarja Naturalinda üks asutajatest ja tegijatest. Annika usub, et looduses on kõik omavahel seotud, et inimeses on olemas võime terveneda ja et iga tõve jaoks on olemas looduses lahendus.

Toimumisaeg: 18. november 2023, kl 12.00 – 15.00
Koht: Padise kloostri külastuskeskus
Osalustasu: 15 eurot, tasumine kohapeal.
Registreerimine lingi https://bit.ly/3rfYbpl kaudu hiljemalt 16. novembriks.
Lisainfo: Piia Kärssin, tel 56 486 870, piia@hotmail.com

Sündmusele annab hoogu juurde Lääne- Harju Koostöökogu koostööprojekt “Puhume purjesse”, mille tegevusi kaasrahastatakse LEADER meetmest.